BİZE ULAŞIN
News

Armutlu Tatil Köyü

Armutlu Tatil Köyü

Armutlu Tatil Köyü Projesi

Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 200,000 m2′lik bir arazi üzerindedir. Bu proje, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.Tesis tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılı, ilk yarısında hizmete girmiştir.Proje kapsamında aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.Ayrıca tesiste; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.Her dairede şifalı kaplıca suyunun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklaşık 9.000 kişi konaklayabilmektedir.Projede belli başlı olarak şu birimler yer almaktadır: Devremülk blokları, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzları kompleksi, aquapark, deniz otobüsü iskelesi, restaurantlar, kabul binası, lunapark ve sağlık tesisi.

Armutlu Tatil Köyü Hakkında Önemli Hatırlatmalar:

Dairelerin tamamı deniz ve orman manzaralıdır.Dairelerde ücretsiz lig tv ve uydu yayını vardır.Bütün dairelerde, 24 saat şifalı kaplıca suyu vardır.Bütün dairelerde TTNET WİFİ internet erişimi vardır. Resepsiyonda giriş işleminizi yaparken, dairede konaklayacak bireylerin kimliklerini lütfen görevliye ibraz ediniz.Konaklama başlangıcında daire, görevli tarafından bir tutanak ile size teslim edilir. ve konaklama bitiminde tutanak ile teslim alınır. Çıkış işlemleri için; anahtar, akıllı kart, araç giriş kartı ve daire teslim tutanağının resepsiyona teslimi gerekir.Girişte sizden alınan depozito ücreti bir hasara sebep olmadığınız takdirde, daire anahtarının resepsiyona teslimi sırasında size iade edilir.Tatil köyüne, kuş, kedi, köpek v.b. evcil hayvan alınmamaktadır.Dairelere girişler 15:00’da başlar. Çıkışlar en son 12:00’da tamamlanır.

 

Gerçek bir tatil köyü olan Armutlu Ttil köyü tam 300.000metre karelik bir alana inşaa edilmiştir. İstanbul’a deniz yolu ile 1 saatlik mesafede bulunan otelde günde9.000 kişi aynı anda konaklayabilir. Armutlu tatil köyüne Armutlu tatil şehri dense yanlış olmazdı. Daireler şeklinde düzenlenen tatil köyünde her dairede kaplıcadan sular akmaktadır. Tesis içerisinde herşey düşünülmüştür. 2 adet olimpik yüzme havuzu, marketleri, eglence merkezleri tatil sırasında ihtiyacınız olabilecek her şey Armutlu Tatil Köyü içerisinde yer alıyor. Aktiviteleri

Türk hamamı sauna ve aile havuzları bulunmaktadır. Tam bir tesettürlü tatil mantalitesini uygulamasada muhafazakar aileler tercih etmektedir. Zaten tatil köyünde ki bir çok çalışmada temel nokta aile fertleri olmuş bunu zaten dairelerden de anlayabiliyoruz. Armutlu Tatil Köyü bir tatil köyü olduğu kadarda aslında Kaplıca oteli diyebiliriz. Çünkü; ziyaretçileri arasında azımsanmayacak kadarda kaplıcaları için gelenler vardır. İstanbul’a 1 saatlik gibi bir yakınlığından dolayıda hayli yogun dönemleri oluyor. Fakat her dönem tatil yapılabildiğinden dolayı bu misafirleri yılın 12 ayına bölünmüş oluyor.

Armutlu Tatil Köyü (Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri A.Ş.)

Holding, insanların tatil ihtiyaçlarını aynı zamanda sağlıklarını geri kazanabildikleri ortamlarda karşılamalarını hedefleyerek, Kuzuluk Kaplıca Evleri ile başlattığı Termal Sağlık Tatil Köyleri projelerini Armutlu Tatil Köyü ile sürdürmüştür.

 

Armutlu Tatil Köyü, kaplıcanın sıcaklığını, ormanın yeşilliği ve Marmara Denizi’nin serinliği ile buluşturarak, kalabalık ailelerin bile tatillerini kolaylıkla ve hesaplı olarak yapabilmelerini sağlamaktadır. Armutlu Tatil Köyü, sakinlerine tatil ortamında tedavi olabilme, doğanın ve nitelikli sosyal tesislerin olanaklarından aynı anda yararlanma imkânı sunmaktadır.

Yılın belli dönemlerinde sadece belli standartlarda bir tatil hizmeti alınmasını sağlayan devre tatil sistemine göre çok daha avantajlı olan devre mülk sistemi; bir meskenin yılın belirli dönemlerinde ortak mülkiyet payına bağlı olarak birçok kişinin kullanabilmesi için kurulan bir irtifak hakkıdır.

 

Devre mülk sisteminde hak sahibi dairenin tapulu sahibi olarak dairesini satabilir, kiraya verebilir ve varislerine miras bırakabilir. Bu açıdan bakıldığında Armutlu Tatil Köyü aynı zamanda iyi bir yatırım aracıdır.

 

Devre mülk sisteminin yılın belli zamanlarında kullanılan, aynı zamanda bir gider kapısı olan, ve zahmetli bakım gerektiren yazlık evlere göre en büyük avantajı ise, tüm bu bakımların tatil köyü tarafından karşılanması ve devre mülk sahiplerinin mülklerine sadece tatil yapmak üzere gelmelerini sağlamasıdır.

İstanbul’a düzenli seferler ile çalışan deniz otobüsleri ile 70 dakikalık mesafede olan Armutlu Tatil Köyü’ne Türkiye’nin her yerinden karayolu ile ulaşmak da çok kolaydır. 2011 yılı Aralık ayından itibaren her gün İstanbul otobüs terminalinden doğrudan Armutlu Tatil Köyü’ne otobüs seferleri başlamıştır. 2005, 2006 ve 2007 yılları süresince Sağlık Bakanlığı ve Çevre Bakanlığı tarafından Armutlu Tatil Köyü kıyılarında yapılan ölçümlerle, kıyıların Mavi Bayrak kriterlerine uygunluğu izlenmiş, uygun olduğu kanaatine varılmış ve 2008 yılında Armutlu Tatil Köyü plajları mavi bayrak ile ödüllendirilmiştir. Devre mülk sahiplerinin devrelerini kiraya vermelerini sağlayan otomasyon sistemi devre mülkü olsun ya da olmasın herkesin Armutlu Tatil Köyü’ne gelerek tatil ihtiyaçlarını gidermesini sağlamaktadır. Gecelik konaklama imkânı ile hafta sonu tatili için de iyi bir alternatiftir.

 

Armutlu Tatil Köyü, beyaz eşyadan mutfak gereçlerine kadar bir ev için gerekli tüm donanıma sahip, 105-98-85-70-50 m2 büyüklüğünde 1.686 daireden oluşmaktadır. Konforlu ve geniş evlerin yanı sıra, açılıp kapanabilen, kışın bile suyu sıcak olan, istenirse deniz sulu iki adet yarı olimpik yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, aquapark, saunalar, kür merkezleri, masaj salonları, bowling salonu, cep sineması, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, fitness center, squash, alışveriş merkezi, kafeteryalar, restoranlar ve su oyun alanları merkezi bulunmaktadır.

Toplam yatak kapasitesi 8.836 olan Armutlu Tatil Köyü’nde 2010 yılında Çamur Terapi Merkezi kurularak faaliyete geçirilmiş ve 20 ayrı seyahat acentesi ile anlaşma yapılarak konaklama miktarının artırılması sağlanmıştır. 2011 yılı içerisinde Tuz Tedavi Odası açılarak faaliyete başlamıştır. Armutlu Tatil Köyü, 2009 yılı Tüketici Akademisi AB kalite ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca 11.05.2010 tarihinde İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından Yenibosna Vergi Dairesi Kurumlar Vergisi mükellefleri içinde 2009 yılı itibariyle 11’inci sırada yer alan müesseseye “En Seçkin Mükellef” belgesi verilmiştir.

 

2011 yılında Armutlu Tatil Köyü kongre turizmi ve ferdi kiralamayı ön planda tutmuştur. 2010 yılında 99.200 gece / daire kiralama gerçekleşmişken 2011 yılında bu rakam 98.200’e, 2010 yılında toplantı yapan kurum sayısı 125 civarında iken, 2011 sonu itibariyle bu sayı 140’a ulaşmıştır.

Armutlu Tatil Köyü’ndeki ticari alanların tamamı Holding A.Ş.’nin mülkiyetindedir.

 


Armutlu Tatil Köyü Aktiviteleri;

 

• Termal terapi merkezi

• Yeni yüzme havuzu kompleksi (AQUA PARK)

• Eğlence merkezi

• Thalasso terapi

• Özel aile havuzları

• Balneo terapi merkezi

• Çamur terapi merkezi

• Tuz terapi merkezi

 

Tüm bu imkânlar sağlık, eğlence ve tatilin eşsiz bir bileşiminin oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır.

 

Holding iştiraklerinden İnşaat Holding’in Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri’nde %96’lık hissesi bulunmaktadır.

Armutlu Devremülk

105 m² Daire (6 Kişilik Aile)

98 m² Daire (5 Kişilik Aile)

85 m² Daire (4 Kişilik Aile)

70 m² Daire (4 Kişilik Aile)

50 m² Daire (3 Kişilik Aile)

Kaplıca Havuzu

Kaplıca suyu,inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde kronik bel ağrısı,osteoartrit gibi noinflamatuvar eklem hastalıklarıda,miyozit,tendinit,travma,fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde,ortapedik operasyonlar,beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarının mobilizasyon çalışmalarında,nörolojik rahatsızlıklarda cerebral palsy hastalıkların rehabilitasyonunda,stres bozuklarında ve spor yaralanmalarında florür içermesi nedeniyle osteporozda tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılır.

Çamur Terapisi

Vücudun,içinde çeşitli içerikler bulunan ılık bir çamur banyosunda belirli bir süreyle tutulmasıdır.Mineraller,vitaminler,doğal antibiyotikler içeren;organizmayı güçlendiren ve stres atmayı sağlayan bir terapidir.

Hücre Yenilenmesinde;Kolajen üretimini artıran bir antioksidan olduğu için yaşlanma sürecini yavaşlatır.Cilt sıkılaşmasında;Cilt üzerinde bulunan ölü hücre ve toksin maddelerin atılmasını sağladığı için sıkılaştırıcı etkisi vardır.Hormon dengeleyici;Regl dönemi öncesi sendromu adı verilen dönemin negatif etkilerine karşı savaştığı gibi,hormon dengeleyici etkisi vardır.Doğal iltihap savar;Yorgunluk,aşırı zorlanma veya romatizma,artrit vb. hastalıklar nedeniyle oluşan kas ve kemik problemlerini giderir.Bağışıklık siteminin kuvvetlenmesinde yardımcı olur.

Yan etkisi bulunmayan çamur banyosu,sadece güzelleştirmekle kalmıyor;aynı zamanda birçok hastalığa da iyi geliyor.

Yüz bölgesine uygulanan bazı çamur maskeleri de olmasına rağmen,çamur banyosu genellikle boyun bölgesine kadar vücudu çamurda tutarak gerçekleştirilir.Çamurun farklı ve çeşitli içerikleri olabilir:Örneğin içeriğinde radyoaktif elementler ve kükürt bulunan çamurun romatizma,cilt hastalıkları,ciğer ve dalak rahatsızlıklarına iyi geldiği gibi sindirim ve sinir sistemiyle ilgili yararları da vardır.Bazı tür çamur banyolarında volkanik kül ve çeşitli mineraller de bulunur.

Çamur Terapinin Faydaları

Sırt,kol,bacak ağrılarına iyi gelir.

Krampları ve adale spazmlarını çözer.

Varislere iyi gelir.

Vücut hormonlarını dengeler.

Vücuttaki ödemi,toksinlerin atılımını hızlandırır.

Kan dolaşımını arttırır.

Bağ dokusunu güçlendirir.

Hücrelerin madde değişimini düzenler.

Selülit tedavisinde etkilidir.

Bazı alerji türlerine iyi gelir.

Lokal fazlalığı (yağ tabakalarını) giderir, inceltir.

Cildin yaşlanmasını önler.

Cildi nemlendirir, doğallaştırır,besler.

Cildin gözeneklerini temizler.

Yorgunluğa iyi gelir.

Keyif ve rahatlık verir.

Balık Terapi Merkezi (Doktor Balıklar)

Anavatanı Sivas Kangal olan doktor balıkları 26-37 derecedeki sularda yaşarlar. Doktor balıklarının yavaş ağız (dudak) hareketleriyle ciltteki ölü derileri acıtmadan ve kanatmadan yaptıkları mikro masaj ile cildi pürüzsüz hale gelinceye kadar alırlar. Masajla kan dolaşımını arttırırlar.

Dudaklarından salgıladıkları tuzlu bir enzim (dithranol) vasıtası ile cildin yenilenmesini sağlar. Dünya sağlık ve kozmetik sektöründe ilgi çeken bir trend yakalayan sistem hijyen problemi olan aletlerin yerine pedikür maksatlı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Balık Terapisinin Faydaları

Deri hastalıkları

Kronik egzama

Doğal pedikür

Doğal Masaj

Kan dolaşımını arttırır

 

Armutlu Tatil Köyü “Dört Mevsim Devremülk Tatil”

Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde bulunmaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 300,000 m2’lik bir arazi üzerindedir.

Projenin tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılında hizmete girmiştir

Armutlu Tatil Köyü aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Ayrıca Armutlu Tatil Köyü ‘nde ; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

Armutlu Tatil Köyü ‘nün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Her gün İstanbul, Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan tarifeli deniz otobüsleri ile Armutlu Tatil Köyü ‘ne 1 saatte ulaşabilirsiniz.

Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklasik 9.000 kişi konaklayabilmektedir.

Kaplıca ve Kür Merkezi
Kaplıca  •  Kür Merkezi  •  Aile Havuzu  •  Kaplıca Havuzu  •  Sauna  •  Türk Hamamı  •  Fin Hamamı  •  Masaj

 

Deniz Havuz Spor ve Eğlence

Deniz  •  Havuzlar  •  Aqua Park  •  Spor  •  Sağlık  •  Eğlence  •  Konferans

Armutlu Tatil Köyü Toplantı ve Kongre Turizmi’nin Yeni Adresi

Konferans, toplantı ve özel günleriniz için hazırlanmış 5 adet salonu bulunmaktadır. Salonlarımız, konfor ve  teknik donanım açısından sunumunuzu en güzel şekilde yapabilmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak  kapasitededir. Katılımcı sayısı ve toplantı özellikleri düşünülerek salonlarımız farklı şekilde tefriş ve dizayn edilmiş.

 

Toplantı Ekipmanları

Ses düzeni, ses kontrolü, ses amplifikatörü, tepegöz, projektör, dizüstü bilgisayar, DVD/CD çalar Mikrofon, yaka mikrofonu, telsiz mikrofon, flipchart, beyaz yazı tahtası, laser pointer, kablolu ve kablosuz internet, dahili telefon, kürsü, not kağıdı, kalemler.

Değerli üyemiz; Armutlu Tatil Köyü Site Yönetiminin yıllık aidatları Ocak, Şubat ve Mart aylarında toplanmaktadır.

31 Mart tarihinden sonra aidatlara gecikme zammı uygulanmaktadır.

Aidat tutarları devremülkünüzün metrekaresine göre değişmektedir.

Devremülkünüzün metrekaresini bulmak için sayfanın başındaki sihirbazı kullanabilirsiniz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aşağıdaki formlardan size uygun olanı doldurup bize göndermenizi önemle rica eder gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 200,000 m2’lik bir arazi üzerindedir. Bu proje, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.

Tesis tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılı, ilk yarısında hizmete girmiştir.

Proje kapsamında aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Ayrıca tesiste; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

Her dairede şifalı kaplıca suyunun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklaşık 9.000 kişi konaklayabilmektedir.

Projede belli başlı olarak şu birimler yer almaktadır: Devremülk blokları, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzları kompleksi, aquapark, deniz otobüsü iskelesi, restaurantlar, kabul binası, lunapark ve sağlık tesisi.

Holding, insanların tatil ihtiyaçlarını aynı zamanda sağlıklarını geri kazanabildikleri ortamlarda karşılamalarını hedefleyerek, Kuzuluk Kaplıca Evleri ile başlattığı Termal Sağlık Tatil Köyleri projelerini Armutlu Tatil Köyü ile sürdürmüştür.

 

Armutlu Tatil Köyü, kaplıcanın sıcaklığını, ormanın yeşilliği ve Marmara Denizi’nin serinliği ile buluşturarak, kalabalık ailelerin bile tatillerini kolaylıkla ve hesaplı olarak yapabilmelerini sağlamaktadır. Armutlu Tatil Köyü, sakinlerine tatil ortamında tedavi olabilme, doğanın ve nitelikli sosyal tesislerin olanaklarından aynı anda yararlanma imkânı sunmaktadır.

Yılın belli dönemlerinde sadece belli standartlarda bir tatil hizmeti alınmasını sağlayan devre tatil sistemine göre çok daha avantajlı olan devre mülk sistemi; bir meskenin yılın belirli dönemlerinde ortak mülkiyet payına bağlı olarak birçok kişinin kullanabilmesi için kurulan bir irtifak hakkıdır.

 

Devre mülk sisteminde hak sahibi dairenin tapulu sahibi olarak dairesini satabilir, kiraya verebilir ve varislerine miras bırakabilir. Bu açıdan bakıldığında Armutlu Tatil Köyü aynı zamanda iyi bir yatırım aracıdır.

 

Devre mülk sisteminin yılın belli zamanlarında kullanılan, aynı zamanda bir gider kapısı olan, ve zahmetli bakım gerektiren yazlık evlere göre en büyük avantajı ise, tüm bu bakımların tatil köyü tarafından karşılanması ve devre mülk sahiplerinin mülklerine sadece tatil yapmak üzere gelmelerini sağlamasıdır.

İstanbul’a düzenli seferler ile çalışan deniz otobüsleri ile 70 dakikalık mesafede olan Armutlu Tatil Köyü’ne Türkiye’nin her yerinden karayolu ile ulaşmak da çok kolaydır. 2011 yılı Aralık ayından itibaren her gün İstanbul otobüs terminalinden doğrudan Armutlu Tatil Köyü’ne otobüs seferleri başlamıştır.

2005, 2006 ve 2007 yılları süresince Sağlık Bakanlığı ve Çevre Bakanlığı tarafından Armutlu Tatil Köyü kıyılarında yapılan ölçümlerle, kıyıların Mavi Bayrak kriterlerine uygunluğu izlenmiş, uygun olduğu kanaatine varılmış ve 2008 yılında Armutlu Tatil Köyü plajları mavi bayrak ile ödüllendirilmiştir.

Devre mülk sahiplerinin devrelerini kiraya vermelerini sağlayan otomasyon sistemi devre mülkü olsun ya da olmasın herkesin Armutlu Tatil Köyü’ne gelerek tatil ihtiyaçlarını gidermesini sağlamaktadır. Gecelik konaklama imkânı ile hafta sonu tatili için de iyi bir alternatiftir.

 

Armutlu Tatil Köyü, beyaz eşyadan mutfak gereçlerine kadar bir ev için gerekli tüm donanıma sahip, 105-98-85-70-50 m2 büyüklüğünde 1.686 daireden oluşmaktadır. Konforlu ve geniş evlerin yanı sıra, açılıp kapanabilen, kışın bile suyu sıcak olan, istenirse deniz sulu iki adet yarı olimpik yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, aquapark, saunalar, kür merkezleri, masaj salonları, bowling salonu, cep sineması, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, fitness center, squash, alışveriş merkezi, kafeteryalar, restoranlar ve su oyun alanları merkezi bulunmaktadır.

Toplam yatak kapasitesi 8.836 olan Armutlu Tatil Köyü’nde 2010 yılında Çamur Terapi Merkezi kurularak faaliyete geçirilmiş ve 20 ayrı seyahat acentesi ile anlaşma yapılarak konaklama miktarının artırılması sağlanmıştır. 2011 yılı içerisinde Tuz Tedavi Odası açılarak faaliyete başlamıştır.

Armutlu Tatil Köyü, 2009 yılı Tüketici Akademisi AB kalite ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca 11.05.2010 tarihinde İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından Yenibosna Vergi Dairesi Kurumlar Vergisi mükellefleri içinde 2009 yılı itibariyle 11’inci sırada yer alan müesseseye “En Seçkin Mükellef” belgesi verilmiştir.

 

2011 yılında Armutlu Tatil Köyü kongre turizmi ve ferdi kiralamayı ön planda tutmuştur. 2010 yılında 99.200 gece / daire kiralama gerçekleşmişken 2011 yılında bu rakam 98.200’e, 2010 yılında toplantı yapan kurum sayısı 125 civarında iken, 2011 sonu itibariyle bu sayı 140’a ulaşmıştır.

Armutlu Tatil Köyü’ndeki ticari alanların tamamı Holding A.Ş.’nin mülkiyetindedir.

 


Armutlu Tatil Köyü Aktiviteleri;

 

• Termal terapi merkezi

• Yeni yüzme havuzu kompleksi (AQUA PARK)

• Eğlence merkezi

• Thalasso terapi

• Özel aile havuzları

• Balneo terapi merkezi

• Çamur terapi merkezi

• Tuz terapi merkezi

 

Tüm bu imkânlar sağlık, eğlence ve tatilin eşsiz bir bileşiminin oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır.

 

Holding iştiraklerinden İnşaat Holding’in Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri’nde %96’lık hissesi bulunmaktadır.

 

http://www.sarot.net/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/

http://www.termaltedavitesisleri.com/

http://www.armutlukiralik.com/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/

 

http://www.sarot.net/cat/burj-al-babas

http://www.sarot.net/cat/sarot-country

http://www.sarot.net/cat/sarot-palace

http://www.sarot.net/cat/sarot-termal-otel

http://www.sarot.net/cat/sarot-termal-vadi

http://www.sarot.net/cat/aktiviteler

http://www.sarot.net/burj-al-babas-aromaterapi.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-spa.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-aqua-park.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-sauna.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-devremulklerinde-turk-hamami-keyfi.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas.html

http://www.sarot.net/kaplica-kurleri.html

http://www.sarot.net/sarot-termal-hamam.html

http://www.sarot.net/cat/burj-al-babas

http://www.sarot.net/kaplica-kullanma-zamani.html

http://www.sarot.net/hem-tatil-yap-hem-tedavi-ol.html

http://www.sarot.net/boyun-kireclenmesi.html

http://www.sarot.net/bel-fitigi.html

http://www.sarot.net/kaplica-kurleri.html

http://www.sarot.net/sarot-termal-hamam.html

http://www.sarot.net/sarot-termal.html

http://www.sarot.net/sarot-termal-vadi-doga-harikasi-tatilkoyu.html

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/kaplicalar/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicanin-faydalari/kaplicanin-faydalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/solunum-yolu-ile-kur-inhalasyon/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/icme-kurleri/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/gaz-banyosu/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/camur-peloid-uygulamalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/kaplica-banyosu/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/hidroterapi-nedir/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/termal-tedavi-nedir/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-gezilecek-yerler/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-caldere-selalesi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-sudusen-selalesi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-delmece-yaylasi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/armutlu-kaplicalarina-gezi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/yalova-termal-kaplicalarina-ucretsiz-gezi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/armutluda-armutlu-iskele-camii/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/armutluda-hamam/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/yalova/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/armutlu-kaplicalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/yalova-kaplicalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/iyi-dusunme-kuru/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/tuzla-kaplicalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/genel/kaplica-nedir/

http://www.termaltedavitesisleri.com/zor-kazaniyoruz-dusunmeden-harciyoruz.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tatile-neden-ihtiyac-duyariz.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-tatil-koyleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-camur-banyosu-kurleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-gezilecek-yerler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-balneoloji.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-tatilkoyu-akarsu-turizmi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yalova-karaca-arboretumu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yalova-yuruyen-kosk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yalovaya-nasil-gidilir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-esenkoy-tatilkoyu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-yalova-esenkoy-tatilkoyu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/burj-al-babas-tatil-koyu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-otel-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/neden-tuz-odasi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tuz-terapisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buz-terapisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buhar-banyosunun-faydalari-nelerdir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/thalasso-terapi-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/refleksoloji-masaji.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/wellnessin-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/masaj-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/wellness-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedaviden-once-neler-yapilmali.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spa-nedir-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bolu-kaplicalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tamamlayici-tedaviler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-aktiviteler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-acik-kafeler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-seyir-kuleleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-projesi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-31-daireler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-21-devremulkler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-11-devremulkler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/pasalar-konaklari-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-yatak-odasi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace-salon.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace-daire-31.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace-daireler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kartalkaya.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/abant-lake.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/information-about-bolu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bolu-termal-turizm.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yedigoller-milli-parki.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kartalkaya-kayak-merkezi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/abant-golu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bolu-hakkinda-bilgi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/reflexology.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/thailand-thai-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/aromatherapy-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sports-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/swedish-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/maden-suyunun-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/alerjik-hastalar-icin-corek-otu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sigara-kokusunu-gidermek-icin-elma-sirkesi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/metabolizmayi-hizlandirmak-icin-dereotu-tuketin.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/goz-kizarikligi-icin-murver.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/mide-ulseri-tedavisinde-lahana-bitkisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/mantar-tedavisinde-deniz-yosunu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bektasi-uzumu-inka-altin-cilek-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/soguk-alginligi-ve-alerji-icin-koni-cicegi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yaslanma-belirtilerini-moringa-ile-onleyin.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bel-fitigi-icin-kirkkilit-otu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yuksek-tansiyona-karsi-nar-cicegi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yuz-kizarikliginda-rozasea-ebegumeci-bitkisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/asiri-terleme-tedavisinde-kullanilan-sifali-bitkiler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bel-fitigi-romatizma-icin-sifali-binbirdelik-otu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bitkisel-tedavi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/turkiyede-kaplica-turizminin-basladigi-yer.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplicanin-iyi-geldigi-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spring-is.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/to-be-an-effective-thermal-treatment.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/benefits-of-spas.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spring-water-use.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/can-prevent-osteoporosis.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cortisone-and-it-affects-bones.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/what-are-risk-factors-for-osteoporosis.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/osteoporosis-is-bone-loss-what-is-osteoporosis.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavinin-kullanildigi-alanlar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cilt-bakimi-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cicek-banyosu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/aromaterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/omrunuzu-uzatacak-teknoloji.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/infrared-sauna.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/alternatif-tip-balneoterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ortopedik-rehabilitasyon.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/norolojik-rehabilitasyon.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ayak-detoksu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kalyoncu-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-de-23-kis-donemi-kamelya-blok-acil-satilik-on-daire.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-zencefil-blok-ta-14-yaz-donemi-acil-satilik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-mudurnuda-yaz-donemi-satilik-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sahibinden-satilik-sarot-termal-vadi-11-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-de-uygun-satilik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kartalkaya-kayak-merkezine-40-dk-mesafede-kaplica-tesisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-de-satilik-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-de-sedir-blokta-26-kis-donemi-acil-satilik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-spa.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/korel-thermal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/herakles-thermal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/gonen-thermal-resort.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yoncali-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/orucoglu-thermal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/balcova-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tarakli-termal-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tesislerin-istanbul-ofislerinde-calisacak.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buharla-varis-tedavisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/heramis-termal-altinoluk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-daire-planlari-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-daire-planlari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-uniteler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-konaklama.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-termal-tedavi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavi-merkezleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-suyuna-girerken-dikkat-edilmesi-gerekenler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/burc-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kuzuluk-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-otel.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/konaklama.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yaralanmalar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/felc-hastaliklari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/fitik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ortopedik-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/solunum-hastaliklari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/romatizmal-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ic-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/agri-tedavisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tedaviler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spa-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kur-merkezi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/vucut-bakimi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/masaj.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/solaryum.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cilt-bakimi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavileri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/camur-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/su-terapisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buhar-terapileri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/hidroterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/oksijen-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ozon-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/balneoterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavisinin-amaci.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-kurleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplicanin-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavi-suresi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavi-mevsimi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavi-tesisleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavi.html

http://www.armutlukiralik.com/24-temmuz-7-agustos-25-000-tl-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/temmuz-donemi-devremulk-11-daire-14-900-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-armutluda-muthis-firsat.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-2000-tl-pesinat-300-tl-taksitle-tapulu-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-termal-tatil-koyunde-tam-daire-350-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/muthis-firsat-temmuz-donemi-devremulk-18-500-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-10-temmuz-24-temmuz-21-daire-33-000-tl-nakit.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-muthis-firsat-temmuz-donemi-devremulk-15-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/burj-al-babas-devremulkleri-bolu-villada-tatil-firsati.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-termal-tatilkoyunde-satilik-son-5-dukkan.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-tatilkoyunde-365-gun-tam-daire-400-000-nakit.html

http://www.armutlukiralik.com/neden-tuz-odasi.html

http://www.armutlukiralik.com/tuz-odasinin-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/saunanin-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/aromaterapi-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/buhar-odasi-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/spa-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-3.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-2.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik.html

http://www.armutlukiralik.com/kendi-yerimizdir-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/kiralik-devremulkler.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-5.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-4.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-3.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-2.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-26-haziran-10-temmuz-ihlas-armutlu.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-satilik-27-haziran-11-temmuz-tapu-lu-yaz-donemi-23500tl.html

http://www.armutlukiralik.com/18-haziran-16-temmuz-arasi-1-350-tl-15-gunluk-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/armutluda-kiralik-devremulkler-bir-hafta-ve-onbes-gun.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-tatil-koyu-satilik-1-eylul-15-eylul.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyunde-acil-satilik-30-mayis-13-haziran-devresi.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-tatil-koyunde-30-nisan-14-mayis.html

http://www.armutlukiralik.com/mayis-donemi-kiralik-devremulkler-bulunur.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-11-25-nisan-15-gun-kiralik.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-evlerinde-17-haziran-1-temmuz-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyu-17-haziran-1-temmuz-satilik-devremulk-98m2.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-98-m2-hemen-kullan-28-nisan-12-mayis.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-muhtesem-manzara-kaptan-kosku-5-blok-4-balkon.html

http://www.armutlukiralik.com/acil-satilik-temiz-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termalde-yonca-blok-ta-kis-donemi-satilik-acil.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-somestre-28-ocak-11-subat-acele-satilik-11.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-2-kat-on-cephe-15-29-temmuz-uygun-fiyata-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-satilik-4-donem-10-subat-24-subat-11-16-500-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-satilik-26-donem-15-aralik-29-aralik-11-16-500-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-de-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-kaplica-tesislerine-ucretsiz-tanitim-turu.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-de-7-gun-tatil-firsati.html

http://www.armutlukiralik.com/tup-gecitli-11-blok-da-4-balkon-17-31-agustos-85m2-38-000tl.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-sahane-bir-donem-daha-29-temmuz-12-agustos-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/01-temmuz-15-temmuz-kaptan-kosku-satilik-devremulk-45-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/28-haziran-12-temmuz-2-blok-2-kat-g-girisi-5-numara-40-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-26-mart-9-nisan-kaplica-deniz-suyu-bir-arada.html

http://www.armutlukiralik.com/50-m2-1-blokta-b-girisi-12-temmuz-26-temmuz-sahane-deniz-manzarasi.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-armutlu-tatil-koyu-nde-18-haziran-02-temmuz-16500tl.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da3-blok-1-kat-a-kapisi-04-nolu-daire-15-temmuz-29-temmuz-satilik.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-kiralik.html

http://www.armutlukiralik.com/termal-suyun-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/termal-kaplica.html

http://www.armutlukiralik.com/sifir-tesisimizde-bayram-2-gece-3-gunduz.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplicanin-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/kalyoncu-termal.html

http://www.armutlukiralik.com/miray-termal-otel.html

http://www.armutlukiralik.com/altuncu-termal-otel.html

http://www.armutlukiralik.com/kurban-bayraminda-5-gun-geceligi-180-tl-den-tatil-imkani.html

http://www.armutlukiralik.com/03-ekim-10-ekim-85-m2-11-blok-7-kat-7-gece-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-armutlu-karsiyaka-mah.html

http://www.armutlukiralik.com/doga-tarih-spor-turizm-kenti-yalova.html

http://www.armutlukiralik.com/cinarcik.html

http://www.armutlukiralik.com/altinova.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-ilinin-tarihi-turistik-degerleri.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-ilin-turizm-potansiyeli.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova.html

http://www.armutlukiralik.com/bobrek-hastaliklari.html

http://www.armutlukiralik.com/beyin-damar-hastaliklari.html

http://www.armutlukiralik.com/iltihaplar.html

http://www.armutlukiralik.com/cilt-hastaliklari.html

http://www.armutlukiralik.com/norolojik-hastaliklar.html

http://www.armutlukiralik.com/ortopedik-hastaliklar.html

http://www.armutlukiralik.com/ailenizle-birlikte-mukemmel-bir-tatil.html

http://www.armutlukiralik.com/yatirimlik-abant-golune-ve-kayak-merkezine-sadece-40dk-mesafede.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatilkoyun-de-25-nisan-9-mayis-tarihlerinde-kaplica-keyfi.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-tatilkoyu.html

http://www.armutlukiralik.com/buyuk-firsat-21-agustos-04-eylul-8-blok-d-girisi-kaptan-kosku.html

http://www.armutlukiralik.com/armutluda-yatirimlik-8-blokta-20-temmuz-03-agustos-98m2-27-000tl.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-4900-tl-98m2-8-blok-6-kat-b-girisi-26-subat-12-mart.html

http://www.armutlukiralik.com/1-blok-3-kat-a-kapisi-13-nolu-dairemiz-12-26-temmuz-70-m2-satilik.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-29-agustos-12-eylul-13250-tl-tapulu-orta-kat-yaz-donemi.html

http://www.armutlukiralik.com/termal-tesislerimize-satis-temsilcileri-ariyoruz.html

http://www.armutlukiralik.com/3-blok-4-kat-harika-manzara-23-ocak-06-subat-somestre-10-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-termal-oteller.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi-depresyona-iyi-gelebiliyor.html

http://www.armutlukiralik.com/kil-maskeleri.html

http://www.armutlukiralik.com/romatizma-kaplica-tedavisi.html

http://www.armutlukiralik.com/masaj.html

http://www.armutlukiralik.com/su-ici-egzersiz.html

http://www.armutlukiralik.com/egzersiz-tedavi.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-kurunun-duzenlenmesi.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi.html

http://www.armutlukiralik.com/inhalasyonlar.html

http://www.armutlukiralik.com/icme-kurleri.html

http://www.armutlukiralik.com/peloid-uygulamalari.html

http://www.armutlukiralik.com/banyolar.html

http://www.armutlukiralik.com/balneoterapi-yontemleri.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir-2.html

http://www.armutlukiralik.com/hastaliklara-gore-kaplicalar.html

http://www.armutlukiralik.com/banyo-kurleri.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyu.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-havuzlari.html

http://www.armutlukiralik.com/devremulk-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyu-projesi.html

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/doga-termal-esenkoy-projemiz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/armutlu-tatil-koyu-dogal-talassoterapi-merkezi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/orman-ve-doga-ile-basbasa-bir-yasam-vaad-ediyoruz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/denizin-essiz-kokusu-ile-uyanin/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/tatil-yapmanin-hic-bilmediginiz-faydalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/termal-tatil/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-tatilkoyu/guven-dolu-bir-tatil/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/cocuklar-icin-mutlulukaileler-icin-huzur/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/bayanlara-ozel-turk-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/dairede-jakuzi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/bayanlara-ozel-sauna/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/baylara-ozel-havuz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/bayanlara-ozel-havuz-2/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-turizm/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-ulasim-karayolu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-havayolu-ulasim/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-deniz-yolu-ulasimi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-hakkinda-genel-bilgiler/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/you-tube/youtube-videolari-izlemek-icin-tiklayin/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/facebook-sayfamizi-ziyaret-edebilirsiniz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/villa-21-dublex-daire/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/villa-11-daire/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/doga-termal-residance-21-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/doga-termal-residance-11-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/doga-termal-residance-10-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/turizm/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/saglik-ve-termal-turizmi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/bayanlara-ozel-guneslenme-terasi/bayanlara-ozel-guneslenme-terasi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-tekne-turlari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-masaj-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-seminer-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-buhar-odasi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-sauna/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/doga-termal-turk-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-spor-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/doga-termal-buz-cesmesi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-imkanlar/doga-termal-karisik-havuz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/deniz-tuzu-cilde-faydalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/armutlu-kaplicalari-tedavi-suresi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/tedavi-mevsimi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/kaplicalarin-tedavi-maksatli-olarak-onerildigi-hastaliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/armutlu-kaplicalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/spor-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/buz-cesmesi-keyfini-kalyoncu-termal-de-yasayin/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/solunum-sistemi-hastaliklari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/kireclenmeler-kas-agrilari-siyatik/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/iltihaplanmalar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/nefrolojik-hastaliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/beyin-damar-hastaliklari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/deri-hastaliklari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/norolojik-rahatsizliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/ortopedik-rahatsizliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/termal-suyun-onemi/termal-suyun-onemi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/resim-galerisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/fluidoterapi-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/ultrason-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/tens-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/faydalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/romatizmal-rahatsizliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/hot-pack-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/buhar-odasi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/camur-terapi/camur-banyosu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/turk-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/sosyal-aktiviteler/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/fizik-tedavi-merkezi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/daire-tipleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/ulasim-3/ulasim/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/kaplica/kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/yatirimcilara-duyurulur/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/kukurtlu-mineralli-camur/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/termal-tesisler/termal-oteller/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-termal/yalova-termal-kaplicalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-termal-efsanesi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/ulasim/karayolu-ulasim/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova/muhtesem-manzaralariyla-yalova-armutlu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/termal-tedavi/romatizmalarda-termal-tedavi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/deniz-kaplica-kurleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/icme-kurleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/deniz-suyunun-ozellikleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/camur-peloid-uygulamalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/serbest-deniz-banyosu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/botanik-turizmi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/deniz-suyu-ile-icme-kurleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/solunum-sistemi-hastaliklarinda-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/bobrek-ve-idrar-yollari-hastaliklarinda-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/damla-gut-hastaliginda-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/seker-hastaligina-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/sismalik-tedavisinde-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/armutlu-cografi-yapi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/satilik-devremulk/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/kiralik-devremulk/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/tuz-odasi-nedir/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/aktiviteler/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/fin-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-tedavi-zamani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-tedavi-suresi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-tedavi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-su-kaplica-suyu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/talassoterapi-nedir/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/doktor-baliklar-armutlu-da-balik-terapi-armutlu-tatilkoyu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/kur-merkezi-armutlu-tatilkoyu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/tarihi-yerler-yalova-armutlu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/gezilecek-yerler-yalova-armutlu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-5/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-kaptan-kosku/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-4/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-3/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-2/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-hakkinda/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-hakkinda/armutlu-hakkinda/

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-termal-tatil-koyu-bel-fitigi-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-tatil-koyu-esenkoy.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-termal-tatilkoyu-esenkoy.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-ozellikleri.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-tanimi-2.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-kavrami-2.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/emlak-terimleri-sozlugu.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/wp-admin/post.php?post=944&action=edit

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/wp-admin/post.php?post=940&action=edit

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/wp-admin/post.php?post=935&action=edit

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sifa-mi-eglence-mi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/bel-fitiginin-sifasi-kaplicada.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adele-romatizmasi-bitkisel-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/abse-bitkisel-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/bitkiler-ve-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akyildiz-sogani-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akkopekotu-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akgunluk-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akdiken-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akasya-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/ahududu-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adasogani-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adamotu-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adacaylari-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/acikavun-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/acicigdem-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/acibakla-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/aciagac-aciyonga-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/abdestbozanotu-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/abanoz-agaci-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/yalova-armutlu-da-denize-sifir-bayanlar-plaji-olan-tesisimizin-satislari-baslamistir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-tarihi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-turizm.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/neden-devremulk-alayim.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/hayata-reset-atan-tatiller-devremulkle-olur.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-almak-istiyorum.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/satis-stratejisi-olusturma.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/norolojik-hastaliklar.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sinir-sistemi-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kadin-dogum-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/safra-kesesi-ve-karaciger-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/mide-bagirsak-metabolizma-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kalp-ve-kan-dolasimi-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/bobrek-ve-idrar-yollari-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/cilt-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/iltihapli-romatizma.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kireclenmeler.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-iskelet-sistemi-hastaliklarinda.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicalar-yonetmeligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinin-amaci.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/balneoterapi-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-sektoru-kavrami.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-tanimlari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-ekonomik-tanimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-tanimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-kavrami.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/talassoterapi-nedir-faydalari-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/klimatizm-nedir-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/camur-banyosu-nedir-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/icme-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/ilica-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-suyunun-sicakligi-ne-olmali.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinde-banyolarin-suresi-ne-kadardir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavi-suresi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavi-mevsimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-sularinda-hangi-sekillerde-faydalanilir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-iskelet-sistemi-hastaliklarinda-hangi-cesit-kaplica-sulari-faydalidir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinin-etkileri-nelerdir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicanin-etkileri-nasil-olusur.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-hangi-hastaliklarda-kullanilir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-iskelet-sistemi-hastaliklarinda-kaplicanin-yeri-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicanin-etkinligi-hangi-faktorlerle-ilgilidir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/madensel-sular-nasil-olusur.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinin-amaci-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisi-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/gonen-kaplicalari-strese-kesin-cozum.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/gonen-kaplicalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kalyoncu-termal-yalova.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/cinar-gayrimenkul-devremulk-pazarlama.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-otel.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-country.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-palace.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-vadi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/proje-resimleri-tiklayin.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-palace-2.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-vadi-hakkinda.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicaya-ne-zaman-gidilir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-satisi-yapanlar.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/td_d_slug_38.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/armutlu-kaplicalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-fiyat-politikasi-belirleme.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-projesi-satis-programlama.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-satisi-ve-tanitimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-tesisi-proje-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-yatirimi-proje-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tatilkoyu-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tatilkoyu-tesis-fizibilitesi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-acilis-sureci-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-fiyatlandirma-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-isletme-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-yatirimi-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-yatirimi-karar-asamasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-proje-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/td_d_slug_22.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/golf-turizmi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/dagcilik.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/satis-teknikleri.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/musteri-iliskileri-yonetimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/pazarlama-yonetimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akarsu-turizmi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/av-turizmi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-kuru-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/armutlu-doga-termal-tatilkoyu.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-termal-yalova.html

 

Tagged: , , , , , , , , ,

0 Comments